İgeme Akademi

Kariyerini iş dünyasında görenlerden işletme personellerinden, iş sahiplerinin bir işi sürdürmedeki zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı koçlar oluşturur.


Büyük kazançlar hedeflemeyi ve ödülü kazanmayı öğretir.  BİZİ ARAYIN 0216 606 4436

Çok kültürlü oluşu… Çok kuşaklı oluşu… Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık arayışını da küçük bir görev olmadığına inancı…

İgeme Akademi, gerçekleşmiş kariyer planlama sonuçlarından iç görüler kullanan ve öğrencilerini test edilmiş, anlamlı, yerinde ve zamanında öğretimlerle donatan 175’ten fazla uzmandan oluşan bir öğretim birliğidir. 

Sağlık Turizm Eğitimi

Türkiye’ye özgü yetişmiş eleman sorunun çözümü için sağlık, turizm, dijital pazarlama, girişimcilerin bu alanda eksikliklerini gidermek için düzenlediğimiz bu eğitim ile Sağlık Turizm hakkında kuramsal, pazarlama, hasta yönetimi, teşvikler yönetimi konusunda bilgilendirmekte ve örnek projeler üzerinden soruların cevapları ve sorunların çözümü konusunda eğitim vermekteyiz.

İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri

Bir firmanın ihracat sürecini analiz ederek planlamak, konumlandırmak sonra gün gün ne yapacağının mekaniğini oluşturduğumuz eğitim programıdır.

İHRACAT YOL HARİTASININ KİTABINI YAZDIK. Özetini Çıkardık. Sahada uyguladık. Çok hata yaptık. Öğrendik. Tekrar Hata yaptık. Öğretiyoruz. Hala yapıyoruz…

Uygulamalı Devlet Destekleri Eğitimi

Bu uzmanlığın genel süreçlerinden faydalanmak ve geleceği inşa edecek bu projelerde var olmak için yapılacakları öğrenmek isteyen
bu konuda çalışmak isteyen herkesin örnek dosyalar ile ilerleyeceği bu eğitim destekleri filen kendi takip etmek isteyen ya da bu alan da kariyer yapacak herkese açıktır.

İletişimde Kalın

İgeme ile iş birliği yapın. Doğru kariyerle birlikte bir fark yaratma fırsatı da gelir. Benzersiz gelecek amacınızı yerine getirmek için İgeme Akademi ile büyük bir güç elde edin. 
İhracat odaklı öğrenme merkezi olan İGEME AKADEMİ 

İş hayatının ihtiyaç duyabileceği kritik konularda uzmanlar yetiştirir. (İş koçu, ihracat koçu, sağlık sektörü koçu, teşvik koçu,)

Temelindeki devlet kültürü, tüm duvarlarında uygulanmış, yeni lideri tarafından güçlendirilmiş ve ekibinin kompozisyonuna yansıtılmış.İş koçu, ihracat koçu, teşvik koçu, sağlık sektörü koçu

İhracat odaklı öğrenme merkezi olan İgeme Akademi İş hayatının ihtiyaç duyabileceği kritik konularda uzmanlar yetiştirir.

Temelindeki devlet kültürü, tüm duvarlarında uygulanmış, yeni lideri tarafından güçlendirilmiş ve ekibinin kompozisyonuna yansıtılmış.

İletişimde Kalın!

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 

  • İstanbul Ofis 1: Sun Plaza Kat:19 Maslak/ | İstanbul Ofis 2: Bağdat Cad. No:635/41 Maltepe/ İstanbul
  • 0216 606 44 36
  • admin@igemeakademi.com

© 2021 İGEME AKADEMİ | By ALITUCO