İGEME Akademi

Nasıl Öğretiyoruz

NASIL BAŞARIYOR  İGEME AKADEMİ?

Çok kültürlü oluşu… Çok kuşaklı oluşu… Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık arayışını da küçük bir görev olmadığına inancı… kazandığı saygın itibarın nedeni olarak kabul ediliyor. İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi. Temelindeki devlet kültürü, tüm duvarlarında uygulanmış, yeni lideri tarafından güçlendirilmiş ve ekibinin kompozisyonuna yansıtılmış. İgeme Akademi, gerçekleşmiş kariyer planlama sonuçlarından iç görüler kullanan ve öğrencilerini test edilmiş, anlamlı, yerinde ve zamanında öğretimlerle donatan 175’ten fazla uzmandan oluşan bir öğretim birliğidir. 

İgeme ile iş birliği yapın. Doğru kariyerle birlikte bir fark yaratma fırsatı da gelir. Benzersiz gelecek amacınızı yerine getirmek için İgeme Akademi ile büyük bir güç elde edin.  

1.Kazandıran Stratejisi | 2.Kazandıran İş Bilgisi | 3.Kazandıran Bağlantıları |
4.Kazandıran Kapsayıcılığı 

1.Kazandıran Stratejisi  

Belirsizlik hep var. 2021 bir istisna değil. İhracatçılar her zaman İGEME’ye, bir çözüm ortağı, bir danışman olarak baktı. İleriye taşıyanın, doğru yola gösterenin yine o olacağını biliyorlar.  Daha da güvenilir, daha kararlı, daha net stratejileriyle İGEME yine çözüm getiriyor kazandırıyor. 

Kariyer stratejinizi, geleneksel ve alternatif durumlar için doğru kombine ederken yenil çözümleriyle destekliyor. İgeme Akademi kalıcı bir kariyer için doğru öngörülere sahip. Kariyer mobilitesini duydunuz mu? Hep bir adım önünde olmanıza yardımcı oluyor. Sizin gelecek vizyonunuza ulaşmanızı sağlıyor. 

İgeme Akademi ile kariyerinizi maksimize edin. Kazancınızı artırın ve riskleri yönetin. Kariyer stratejinizi en üst düzeye çıkarın. 

2.Kazandıran İş Bilgisi  

Aldığınız tavsiyeler, en son bilgilerle test edilmiştir ve geri bildirimlerle sürekli olarak incelenir. Uzun vadeli değer sağlama taahhüdü var. Yerine getirdikleri. Sürekli hedef koyması ve yoğun çalışmalarıyla nasıl gerçekleştirdiği yakından takip ediliyor. Proje birikimi, hizmet sürekliliği, çözüm çeşitliliği takdir ediliyor. İgeme Akademi kendisine duyulan sürekli güvenin desteğiyle hız kesmeden yeni hedefler koyuyor. Koşuyor ve yakalıyor. KIRITİK ANLAR İÇİN KANITLANMIŞ TAVSİYELERİ var. 

Kariyeriniz geliştikçe karmaşıklık ve veri talepleri de artar. İgeme Akademi her an kariyerin sürdürülebilir inovasyonu peşindedir.  Her büyüklükteki kuruluşla ve kariyerli kişiyle çalışmış olan İgeme Akademi, belirli stratejik hedeflerinizi, kariyer zorluklarınızı ve devam eden ihtiyaçlarınızı desteklemek için doğru boyutlu çözümleri nasıl geliştireceğini bilir.

3.Kazandıran Bağlantılar  

Ufuklar ve ihtiyaçlar çok yönlüdür. İgeme Akademi’nin öncelik verdiği öğretim metodu bilgilendirirken bağlantılar kurmanızı sağlıyor. Aktif merkezler ile etkin bir bağlantıya sahip. Yetkin kişiler arasında köklü bir iş ağı kurmuş durumda. İgeme’nin geniş kontak portföyünün ekonomik iklim ne olursa olsun devam etmesinin ve büyümesinin nedeni tam da budur. İgeme Akademi’nin kazancı ve uzun vadeli refahı garanti eden taahhüdü benzersizdir. Sunduğu öğretimin kalitesinin temelini oluşturur. Uzmanlığa ilham verir.    

4. Kazandıran Kapsayıcılığı

Hedeflerinizden daha fazlasını başarmanız için öğretiyor. Kariyer uzmanlığımızla ve güçlü çözümlerimizle rekabet avantajı kazanın. 

TAM KAPSAMLI BİR KARİYER PLANINI BAŞLATMAK VE DESTEKLEMEK İÇİN BİR İGEME UZMANIYLA İŞ BİRLİĞİ YAPIN.

KARİYER PLANINIZI OPTİMİZE ETMEK İÇİN TANIŞIN

İgeme Akademi’nin kanıta dayalı yaklaşımının rehberliğini yanınıza alın. Sizin için de etkili olduğu kanıtlanmış stratejiler önerebilir. Kariyer planınızı iyileştirmeye, gerçekleştirmeye başlamak için bir toplantı talep edin

Takip Et

En Güncel Mesleki Eğitim ve Sertifika Programlarımızdan anında haberdar olun.