İGEME Akademi

Kime Öğretiyoruz

İgeme Akademi‘ye hoş geldiniz! Öğrenme arzusundaki herkes ön kayıt formunu doldurup misafirimiz olabilir. 

İhracat odaklı öğrenme merkezi olan İgeme Akademi İş hayatının ihtiyaç duyabileceği kritik konularda uzmanlar yetiştirir.  (İş koçu, ihracat koçu, teşvik koçu, sağlık sektörü koçu)


İgeme Akademi ile yeni ve değerli kariyer kazanabilirsiniz! Öğretim modüllünü tamamlamak yalnızca 55 gün sürer. Tamamladığınızda İGEME tarafından onaylı uluslararası akredite bir ihracat koçu sertifikası almaya hak kazanacaksınız. 


İş Koçluğu öğrenim yolculuğunuza başlamak için lütfen aşağıdaki kayıt butonuna tıklayın ve sizden istenecek bilgileri doldurun. Ardından kaydınızı doğrulamak için işleme alacak ve birkaç gün içinde size özel öğretim şartlarını belirleyeceğiz. Başlayacağız. 


Tebrikler  

1.ADIM ı attınız. 
Başladınız.  

İhracat Koçu olma kaydınızı doğrulamak için işleme aldık.  Birkaç gün içinde size özel öğretim şartlarını belirleyeceğiz. 
İlginiz için teşekkür ederiz!  

2.ADIM  
Değerlendirme Komitesi Tanışma Toplantısı 

Sizi daha yakından tanımayı ve keşfetmeyi istiyoruz. Bu aşamada sizi aday değerlendirme komitemiz ve Kurucumuz Murat IŞIK ile tanışacağınız tanışma toplantımıza davet edeceğiz.  

3.ADIM  
Değerlendirme Süreci 

Bu aşamaya ulaştıysanız ve hepimiz bu işin sizin için uygun olduğu üzerinde anlaşmış isek, sözleşmeyi imzalamanızın ve koçluk programına başlamanızın zamanı gelmiştir. Tebrikler, artık siz de iş koçluğunun bir parçasısınız!  

4.ADIM  
Program ve Sertifikasyon  

İşte şimdi eğlence başlıyor. Kendi işinizi başlatmanıza yardımcı olacak tüm materyalleri (kılavuzlar, kitaplar, videolar vb.) de alacağınız 55 günlük bir programa başlayacaksınız. Bu aşama tamamlandıktan sonra, işe başlamak için hazırsınız demektir.  

İlginiz için teşekkür ederiz! 

Takip Et

En Güncel Mesleki Eğitim ve Sertifika Programlarımızdan anında haberdar olun.